HEMEN B2B SİSTEMİMİZE KAYIT OLUN!

FilTürk B2B Sistemi firmamızdan en iyi şekilde faydalanmanızı sağlar.

B2B Sistemimiz Hakkında

Müşterilerimiz/Bayilerimiz bu sistemi kullanarak kendilerine verilen kullanıcı adı ve parolalarını kullanarak giriş yaparlar. Sistem ile satışını yaptığımız ürünlerin detaylı bilgilerini görüntüleyebilmekte ve bunların siparişlerini verebilmektedirler. Oldukça gelişmiş bu sistem marifetiyle müşterilerimiz kendilerine özel fiyatlardan sipariş verirler, yeni ürünleri, kampanyalı ürünleri  ve fırsat ürünlerini görüntüleyebilirler, daha önce verdikleri siparişlerin durumunu ve kargo takibini yapabilirler, borç ve alacak durumlarını görebilirler, sistem üzerinden banka veya kredi kartlarıyla ödeme yapabilirler, stok analizi ile bir ürünü daha önce hangi fiyattan satın aldıklarını görüntüleyebilirler, en çok ihtiyaç duydukları ürünleri listeleyip bunların siparişini kolaylıkla verebilirler. Bu sistem ile aynı zamanda müşterilerin hem genel bazda hem de öznel bazda en çok ve en az satın aldıkları ürünler, en çok aradıkları ürünler, favori ürün listeleri ve en iyi müşteriler gibi veriler toplanarak raporlanmakta ve bu veriler işlenerek özel kampanyalar tasarlamak için kullanılmaktadır. Sistemimiz taleplerin belirlenmesi ve üretim kapasitesinin yönlendirilmesi açısından tarafımızca oldukça önemli bir role sahiptir.

Özel İndirimler

Bayilerimiz ve müşterilerimiz sistem üzerinden kendilerine özel fiyatlarla alışveriş yaparlar.

Kolay Kullanım & Memnuniyet

Sistemimiz her yaş grubundan müşterilerimizin kullanabileceği ve zaman kaybetmeyecekleri biçimde tasarlanmıştır. Kolaylıkla sipariş verilebilen, sipariş takibi yapılabilen ve ödeme yapılabilen bu sistem müşterilerimiz tarafından olumlu geribildirimler almaktadır.

Stok & Bakiye Analizi

Müşterilerimiz sistem üzerinden diledikleri ürünleri daha önce hangi fiyattan hangi tarihte aldıklarını görüntüleyebilir; taraflarına kesilmiş faturalara, ödeme sliplerine, detaylı ekstrelerine erişebilirler.

Gelişmiş. Entegre. Özelleştirilmiş.

Özel olarak geliştirilen bu sistem ile üretimini ve satışını yaptığımız ürünler ile ilgili müşterilerimizin detaylı bilgilere ulaşması amaçlanmıştır. Müşterilerimiz sistem marifetiyle cep telefonu, tablet, bilgisayar vb. cihazlardan üretimini yaptığımız filtrelerin ölçülerini, aynı ürünün üretimini yapan farklı üreticilerin üretici kodlarını ve filtrelerin uyumlu olduğu araçların marka ve modellerini görüntüleyebilmekte, karşılaştırabilmekte ve bu sayede ihtiyaç duydukları ürünleri bulabilmektedirler.
Buna ek olarak, sistemimiz, FilTürk sosyal medya hesapları ile bütünleşik çalışmakta ve bu hesaplardan belirli aralıklarla otomatik olarak ürün tanıtımları göndermektedir.

BA/BS Raporu

Bayilerimiz mal ve/veya hizmet alımlarını Mal ve Hizmet Alımlarına İlişkin BA/BS raporlarını sistem üzerinde kolaylıkla kendileri alabilirler. Aynı zamanda bu rapor direkt yazdırılabilir veya istenen herhangi bir formatta kaydedilebilir.

Ödeme Listesi & Ödeme Seçenekleri

Müşterilerimiz seçtikleri tarih aralığında yaptıkları ödemeleri detaylı biçimde; tarih, ödeme tipi, ödeme tutarı gibi bilgileri görüntüleyebilirler. Aynı zamanda müşterilerimiz sistem üzerinden kredi kartı veya banka kartlarıyla ve özel taksit imkanlarından da faydalanarak ödemelerini yapabilirler.

Hemen B2B Sistemimize Kayıt Olun

Sorularınız mı var?